Samsun Ortognatik Cerrahi, Samsun Ortodonti, Samsun Ortodonti Uzmanı, Samsun Ortodontist, Samsun Ortodonti Fiyatları, Samsun Ortodonti Tavsiye, Samsun Görünmez Diş Teli Tavsiye, Samsun Ortodonti Uzmanları, Samsun Şeffaf Diş Teli, Samsun Görünmez Diş Teli, Samsun Çocuk Ortodonti, Samsun Çocuk Ortodonti Uzmanı, Samsun Diş Teli, Samsun Diş Teli Fiyatları, Samsun Şeffaf Plak, Samsun Şeffaf Braketler, Samsun Lingual Braketler

Ortognatik Cerrahi

Kemik yapısından kaynaklı anomalilerde ortodonti tedavisinin ortodonti uzmanıyla birlikte plastik cerrahların uyguladığı cerrahi işlemlere ortognatik cerrahi denir. Panoramik, Lateral Sefalometrik ve PA röntgen analizlerinin değerlendirilmesi sonrasında net bir karar verilmelidir. Hastanın alt üst çene kemikleri kafa kaidesi amacıyla en ideal şekildeki konumuna getirilmeli ve sabitlemelidir.

Samsun’da ortognatik cerrahi ve ortodonti cerrahisi Uzm. Dt. Ayşe Büşra Şimşek Samsun Ortodonti Uzmanı tarafından özel diş kliniğimizde yapılmaktadır. Ücretsiz muayene için randevu alabilirsiniz. Muayene için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.