Samsun Ortodonti Uzmanı - Uzm. Dt. Ayşe Büşra Şimşek

Uzm. Dt. Ayşe Büşra Şimşek Samsun Ortodoni Uzmanı olarak özel diş kliğinide Samsun Ortodonti Uzmanı olarak hasta kabul etmektedir. Samsun Ortodonti Uzmanı arayanlar ve Ortodonti tedavisi ihtacı olanlar ücretsiz muayene olarak ortodondik tedavileri hakkında tüm detaylı bilgileri Uzman Diş Hekimi Ayşe Buşra Şimşek’den alabilirler. İletişim sayfamızdan randevu alabilirsiniz.

Ortodonti bir diş hekimliği alanıdır. Dişlerin birbirleriyle, çene kemikleri, yüzümüzü ve gülüşümüzü oluşturan dudaklar, burun, gözler, yanaklar, çene ucu gibi komponentler ile olan ilişkilerini inceler.

Çapraşık olan dişler, dar çene kemikleri, gülümsemeyi bozan diş pozisyonları ortodonti ile düzeltildiği gibi bazı estetik müdahaleler de ortodontik tedaviler ile gerçekleştirilebilmektedir.

Ortodontik tedaviler denildiğinde genelde akla “diş teli” gelmektedir. Aslında ortodonti çok daha büyük bir tedavi skalasına sahiptir.

Ortodontik tedavinin fiyatlandırması şikayetlerin durumuna, uygulanacak olan tedavinin gereksinimlerine, kullanılacak malzemelere, ek ekipman veya ek müdahalelere göre değişkenlik göstermektedir.

Ortodontik tedavi olmayı planlayan hastalarımız genelde “tedavinin fiyatından” çekinebiliyorlar. Detaylı bir ön muayane olmadan, gerekli görüntüler, fotoğraf çekimleri elde edilmeden asla fiyat belirlemek mümkün olmadığı için sizlere tedavinizin fiyatı hakkında internet sitemizden ve whatsapp üzerinden bilgi veremiyoruz. Ortodonti tedavilerinde genelde taksitlendirme imkanı bulunmaktadır.

Şeffaf plaklar ile ortodontik tedavilerin en büyük avantajlarından bir tanesi de istediğiniz zaman plaklarınızı çıkarabilirsiniz,dilediğinizce yemek yiyebilirsiniz, iş toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz, dişlerinizi gönül rahatlığı ile temizleyebilirsiniz.

Samsun Ortodonti Tedavinizi mutlaka bir ortodonti uzmanın yapması gerekir.

Samsun Ortodonti Ortdonti Uzmanı olarak hasta kabul eden Uzm. Dt. Ayşe Büşra Şimşek özel diş kliniğinden ücretsiz muayene için randevu alabilirsiniz.

Randevu için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.