Atakum Ortodonti Uzmanı - Uzm. Dt. Ayşe Büşra Şimşek

Atakum Ortodonti Uzmanı Uzm. Dt. Ayşe Büşra Şimşek Özel Diş Kliniğinde Atakum Ortodonti Tedavisi kosunuda Ortodonti Uzmanı arayanlar için ücretsiz muayene alıp gelmeleri halinde tedavileri hakkında tüm detaylı bilgilendirmeleri yapmaktadır.

Ortodonti, baş boyun bölgesindeki iskeletsel ve dişsel sorunların teşhisi, önlenmesi ve düzeltilmesi ile ilgilenen tedavi dalıdır. Bu tedavi sırasında çok basit dil ve damak egzersizlerinden porselen tellere, iskeletsel destek sistemlerinden, dişlerin iç taraflarına takılan lingual braketlere kadar pek çok yöntem ve materyal kullanılabilir.

Atakum Ortodontik tedavide kullanılan materyal ve yöntemler devamlı gelişse de tedavi prensipleri değişmez. Erken teşhis, ortodontik bozuklukların önlenmesi ve düzeltilmesi için en önemli basamaklardandır.

Atatum Ortodonti Uzmanı Dt. Ayşe Büşra Şimşek özel Kliniğimizde Atatum Ortodontik tedavi sırasında çok basit egzersizlerden porselen tellere, iskelet destek sistemlerinden, lingual braketlere kadar pek çok yöntem kullanılabilir. Diş Teli tedavisi uzun ve zahmetli bir süreçtir. Bu sürecin başında kişiler genelde yamuk dişlerinden oldukça şikayetçidir. Diş telleri ilk takıldığı zaman 3 / 4 günlük bir alışma safhasının ardından diş tellerine alışılır ve artık bu teller vücudumuzun parçası haline gelir. Diş teli takan kişilerin ilk bir kaç günlük sıkıntıları çok dikkate almaması, tedavinin daha erken ve etkili bitmesinin en önemli ayağıdır.

Ağız dokuları vücutta en hızlı şekilde iyileşen vücut dokusudur. Tel tedavisinde dikkat edilmesi gereken en önemli konu, dişlerin temizliğinin çok iyi yapılması ve tellerin korunmasıdır. Diş teli tedavisi sonunda, dişler oldukça güzel bir şekilde dizilirler. Size kalan, dişlerinizin bakımını ihmal etmemek ve ömür boyunca gülüşünüzün keyfini sürmektir.

Atatum Ortodonti Uzmanı Dt. Ayşe Büşra Şimşek’den ücretsiz muayene için randevu alarak Ortodonti tedaviniz hakkında tüm detaylı bilgileri ve Atakum Ortodonti Fiyatları konusunda merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Atakum Ortodonti Randevu için tıklayın.